مسابقه بزرگ همه ما قهرمانیم

در راستای سند همکاری وزارت کشور و دفتر یونیسف در ایران و با هدف درگیر کردن ذهن کودکان و نوجوانان و همچنین تقویت حس قدرشناسی و نوعدوستی، مسابقه نقاشی و دلنوشته تقدیر از تلاشگران عرصه مبارزه با ویروس کرونا برگزار می شود.
موضوع مسابقه :
اگر به خاطر تلاش های زیاد برای کمک به مردم در دوران کرونا بخواهید از شخص یا اشخاصی تشکر و قدردانی کنید، چطور این کار را می کنید و آن شخص چه کسانی هستند به عنوان مثال کادر درمانی و خدمات پزشکی، خیرین و نیکوکاران، آتش نشانان، رفتگران شهرداری، نگهبانان ساختمان ها، کارکنان سوپر مارکت ها و یا حتی اعضای خانواده خودتان.
علاقمندان می توانند با ارسال نقاشی یا دلنوشته حداکثر تا ۴۰۰ کلمه، از شخص یا اشخاصی که در روزهای کرونایی با تلاش های فراوان و متعهدانه به مردم محله و شهرتان کمک کرده اند، قدر دانی کنید.
روش ارسال:
کودکان و نوجوانان شرکت کننده در این مسابقه می توانند آثار خود را از طریق لینک موجود بر روی وب سایت وزارت کشور به نشانی www.moi.ir و یا وب سایت یونیسف به نشانی www.unicef.org/iran و یا از طریق ( QR code رمز پاسخ سریع) ارسال کنند.
مهلت ارسال آثار:
از ۱۲ خرداد لغایت ۱۷ تیرماه ۱۳۹۹ است
جوایز:
به برندگان این مسابقه متناسب با گروه سنی ۳ تا ۶ سال، ۷ تا ۱۱ سال و ۱۲ تا ۱۹ سال جوائزی داده خواهد شد.
آثار برگزیده با ذکر نام صاحب اثر در صفحات مجازی و رسانه های اجتماعی یونیسف نمایش داده خواهد شد و بعضی از این آثار به صورت پوستر یا تابلو چاپ خواهد شد و به مراکزی که افراد مورد تقدیر در آن کار می کنند ارسال خواهد شد و همچنین بعضی از این آثار به صورت بیلبورد در سطح شهر به نمایش در خواهند آمد.
روابط عمومی شهرداری فیض آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.