پیام تبریک شهردار به مناسبت هفته معلم

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

◽️آموزش و پرورش و تعلیم و تربیت عمومی، زیرساخت اصلیِ سعادت یک ملّت و پیشرفت یک کشور و در جمهوری اسلامی، حرکت به سمت آرمان‌هاست.

۱۲اردیبهشت، سالروز شهادت استاد اندیشمند و فرزانه شهید آیت الله مرتضی مطهری و روز نکوداشت مقام والای معلم فرصتی کم نظیر و مغتنم است تا مراتب تشکر و قدردانی خود را تقدیم برافروزندگان مشعل علم و دانش و تلاشگران با همتی نماییم که مسبب سعادت، رشد و تعالی جامعه هستند.
افتخار دارم در این ماه مبارک رمضان ایام بزرگداشت مقام معلم را به همه معلمان، استادان و دست اندرکاران امر تعلیم و تربیت، تبریک و تهنیت عرض کرده و از مساعی ارزشمند آنان به ویژه در این روز‌های شیوع ویروس کرونا که باز هم دل در گرو آموزش فرزندان مردم به شیوه‌ای دیگر دارند، تشکر و قدردانی نمایم.

شهرداری فیض آباد در سالیان گذشته و در ایام بزرگداشت مقام معلم توفیق یافت، با برگزاری مراسم و حضور در مدارس از معلمان شهر قدردانی کند، اما متاسفانه امسال به دلیل شرایط موجود و لزوم رعایت دستورالعمل‌ها و حفظ سلامتی عزیزان به زمان دیگری موکول خواهد شد.
بار دیگر و با اغتنام فرصت، روز معلم را تبریک گفته و سلامتی، موفقیت و شادمانی بزرگواران را از درگاه خداوند بزرگ آرزومندم.

با تشکر و آرزوی سلامتی
جواد جعفری

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *